Problems registering at AoCZone?
You can try resending activation email. If that doesnt work you can send an email here. If you forgot your password click here.
 Main Menu

ForumsSearch »

King of the Desert

Masters of Arena 5

Escape Gaming

Polaris Series

AoC Recorded Games

AoE2HD Recorded Games

AoFE Recorded Games

Major Past Tournaments

Users currently online
Staff (1)
»  robo
Members (36)
»  kifre
»  Manu
»  mma96
»  Modri
Guests (93)

AoC Clans Add yours »

Links

Auto downloadedFind »

Ads

SY China Nations cup Czech Republic Czech Republic team(s)

Moderator:  Nonsensical

Advertisement from Google 

Re: SY China Nations cup Czech Republic Czech Republic team(s)

Postby  Spaden » Sun Jun 04, 2017 1:36 pm

I'm gonna go and learn czech so I can understand this drama.
<[BsK]Exile_> look at the courageuous creative motivational tactics
<[BsK]Exile_> nigga
<[BsK]Exile_> i know more big words
<[BsK]Exile_> than a dictiornary

[NoGs]chinge: my map straight up bald like rubens head

Image
 Spaden

2168 (49%)

Postby  ExIT » Sun Jun 04, 2017 1:47 pm

Kuta tohle téma mi super připomína staré dobré časy Sfi vs all, akorat nam tehdy bylo 15 :D
Magicku, doufam že to čteš a take nostalgicky vzpomináš ;)
 ExIT

Postby  CZ_Mango » Sun Jun 04, 2017 2:31 pm

Na Facebooku odpovedel jeden hrac (Snorii_Killa), ktery se zeptal, kdy se to bude konat a pak uz vic neodpovedel. Asi 60 lidi si to precetlo, ale zadna reakce tam od nich neni. Vesmes si myslim, ze jsou to lidi, kteri uz jen obcas koukaji na streamy a v podstate nehrajou.

Kdyz se odectou smurf nicky, tak z tech aktivnich hracu jedini dva, kdo vyjadrili chut si zahrat jsou CZ_ChristheCo a CZ_Applemusher/Jarosa89 zde na foru. Kolem ChristheCa je celkem slusna skupina hracu kolem 16+/driv NPL hracu. Z tech ale pry nikdo letos hrat nechce. Pak je tu skupina cechu kolem Stejviho/Ferguse a JaFua na steamu. Ti jsou tak 15/16+ hraci, ale hrajou temer vyhradne na steamu. Posledni dobou jsem je ale taky moc aktivni nevidel. Schazi se na jednom discordu - muzu postnout link.

Krome nich me napadaji snad akorat tihle hraci, co byli v poslednich 1-2 mesicich jakztakz aktivni: nandavac (drive BC_Airman), P4r1s_Cz (kdysi wW), CZ_Kravovar (KravskyOhon), CZ_Datel (ma nejaky dalsi nicky, ale ted nevim na cem hrava momentalne, ChristheCo by to mel vedet), Odette a Snorri_Killa (CZ_Snorri), pak npl hrac CZ_Scrinowski. Mimo CZ klan pak mozna [LyF]Κaryk cca 1500 a [aGx]Netty cca 1600. Nijak jsem je ohledne nations cupu neslovoval, ale ani oni neprojevili zajem.

Jedinej, kdo tu lze a neustale si vymysli nejaky nesmysly jses ty. To jestli budes hrat nebo nebudes hrat s nekym jinym je mi fakt zcela ukradeny a jestli si myslis, ze mam potrebu kvuli tomu nejak ovlivnovat dalsi hrace, tak jses uplne mimo. Delas tu v podstate akorat ostudu ostatnim ceskym hracum.

Tolik k tomu a vic uz to fakt nehodlam resit, jestli si slozis nejakej tym, tak hodne stesti.

Zdar
 CZ_Mango

2000 (63%)

Postby  Jarosa89 » Tue Jun 06, 2017 7:19 am

For cristo:pokud máš stále zájem hrát napiš mi PM, zatím jsem v týmu já a Bulbasaur

For Dracont: Pro klid svědomí ti nabízím ještě jednu šanci. Pokud chces dorazit na teamspeak abychom si v klidu o některých věcech promluvili a já z toho budu mít pocit že jsem schopnej se s tebou bavit, tak můžeme zkusit společně poskládat team. Pokud ne poskládáme tým sice slabší ale bez
 Jarosa89

Postby  DraXieN » Tue Jun 06, 2017 11:55 am

1) Já upřímně netuším kdo jsi (např. na Voobly), odkud se známe, zda jsme spolu kdy mluvili atd. Tudíž, netuším odkud sis o mně udělal obrázek a proč si o mě myslíš, že jsem idiot. Na Voobly jsem dost často, pokud máš potřebu si se mnou pohovořit aby sis udělal přesnější představu, tak není problém.
2) O bulbasaurovi vím 2 věci - a) kdysi jsme spolu hrávali Are a on brečel po každý hře co prohrál, b) potom co jsem zcela sám zformoval B tým na NC 2015 a kvůli zlomenině ruky jsem nakonec hrát nemohl, ale zajistil jsem aby ten tým přece jen hrát mohl (což byl můj hlavní cíl), tak mě Bulbsaur spamoval, jaký jsem idiot, že jsem za sebe nesehnal nějakou odpovídající náhradu, ale jen jsem informoval Magica a sehnal jsem pypa. Pokud vášně polevily, tak není problém hrát i s bulbasaurem a klidně ho přizvi, až budeš testovat jak velký jsem idiot.
 DraXieN

Advertisement from Google 

Postby  Jarosa89 » Tue Jun 06, 2017 12:16 pm

Můžeš v pátek vecer kolem 21h? TS server a přihlašovací údaje ti pošlu do zprávy.
 Jarosa89

Postby  DraXieN » Tue Jun 06, 2017 12:48 pm

OK, měl bych tam být. V poslední době mi blbne mikro, ale nějak to snad pošéfuju.
 DraXieN

Postby  DraXieN » Fri Jul 07, 2017 6:01 pm

CZ B vypadl v Ro64 ale bude hrat Silver League. Sice se hraje ve formatu 3v3, ale nas je jen 5 a pres prazdniny nekteri z nas prilis hrat nemuzou. Do Silver league muzeme pridat nove hrace a verim, ze 1/2 16+ bychom uzivili. Samozrejmosti je CZ obcanstvi, ocekavame i TS, ochotu a cas hrat behem prazdnin. Cilem je bavit se, ale zaroven mame slusnou sanci postoupit ze skupiny, takze aspon 1550 1v1 rating je samozrejmosti.
Pokud se nikdo neprida, tak to snad odehrajeme stejne, ale urcite by se hrac navic hodil.
Pokud mate zajem, tak napiste PM me nebo Jarosovi. Cas je do stredy.
Diky a hf.
Edit: Pro predstavu jsme hraci od 1700 po 2k na Voobly + karyyk.
Pokud neumite hrat TG, tak to nevadi, to nikdo z nas.
 DraXieN

Postby  Fraxik » Sun Jul 09, 2017 1:37 pm

AHoj,

nemáte někdo kontakt na Lynna ? FB, telefon, skype... cokoli ?

Díky Kuba
 Fraxik

Previous

Return to General Discussion